Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

INVESTIČNÍ APARTMÁNY V JESENÍKÁCH

Máme pro vás exkluzivní nabídku! Představujeme vám 10 nově zrekonstruovaných apartmánů/bytů v obci Hynčice u Města Albrechtic. Tyto apartmány vám nabízejí vysoký standard bydlení a jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní domov.

NOVĚ S WELLNESS ZÓNOU PŘÍMO V DOMĚ. 

Dům prošel kompletní rekonstrukcí, včetně zateplení, nových plastových oken a fasády. Můžete se tak těšit na nový a energie úsporný dům s energetickým štítkem "D". Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem a ohřev vody solárními panely, což vám přinese komfort a úsporu nákladů.

Každý apartmán je vybaven moderní kuchyňskou linkou v bílé barvě s chromovými úchyty a luxusním granitovým dřezem se stylovou černou pákovou baterií od značky Cooke & Lewis. Menší apartmány mají dvouplotýnkovou sklokeramickou varnou desku od značky Amica, zatímco větší apartmány mají čtyřplotýnkovou variantu.

Koupelny jsou elegantní a funkční. Každá z nich je vybavena sprchovým koutem s černou nástěnnou baterií, moderním WC se zabudovaným splachovacím systémem od značky Geberit, umyvadlem se skříňkou a elegantní černou baterií. Podlahová krytina v kuchyni, koupelně a chodbě je vyrobena z velkoformátových obkladů a dlažby v antracitovém designu, zatímco v pokojích je položen kvalitní laminát v harmonizujícím odstínu.

Kromě skvělého interiéru můžete využít také společné prostory, jako je prádelna, kolárna/lyžárna a venkovní zastřešená terasa. Vaše pohodlí a životní styl jsou pro nás prioritou.

Navíc, pokud si přejete, můžete si dokoupit venkovní parkovací stání přímo u bytu za výhodnou cenu 80 000 Kč. Už nikdy se nebudete muset starat o parkování a budete mít své auto vždy po ruce.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost! Obracejte se na nás a pořiďte si nový domov plný luxusu a komfortu v obci Hynčice u Města Albrechtic.

                            

BYT DISPOZICE PODLAŽÍ PLOCHA BALKON CENA  DOSTUPNOST  
č.3 1+1 1.NP 31,8 m2  ANO  1 690 000,-  Prodáno  Apartmán č.3 (klikněte pro více fotek a informací) 
č.4 1+1 1.NP 36,5 m2  NE  1 860 000,-  Ústní rezervace  Apartmán č.4
č.5  1+1 1.NP 33,9 m2  NE  1 739 000,-  Volný  Apartmán č.5
č.6  1+kk  1.NP 21,8 m2  NE  1 159 000,-  Volný  Apartmán č.6
č.7  1+1  1.NP 32,6 m2   NE  1 679 000,-  Volný  Apartmán č.7
č.8  1+1 2.NP  31,8 m2   ANO  1 690 000,-  Volný  Apartmán č.8
č.9  1+1  2.NP  36,5 m2   NE  1 860 000,-  Volný  Apartmán č.9
č.10  2+1 2.NP  46,3 m2   NE  2 339 000,-  Volný  Apartmán č.10
č.11  1+kk 2.NP  21,8 m2   NE  1 159 000,-  Volný  Apartmán č.11
č.12 1+1 2.NP 32,6 m2  NE  1 679 000,-  Volný  Apartmán č.12

 

Videoprohlídka

3D scan

LOKALITA

Hynčice
Charakter vesnice
Obec Město Albrechtice
Okres Bruntál
Kraj Moravskoslezský kraj
Historická země Slezsko
Stát Česko Česko
Zeměpisné souřadnice
Počet obyvatel 399 (2021)[1]
Katastrální území Hynčice u Krnova (12,55 km²)
PSČ 793 95
Apartmany_Hyncice-3
 
 

  

Hynčice (německy Heinzendorf)[3] jsou vesnice, část města Město Albrechtice v okrese Bruntál. Nachází se asi 3,5 km na severozápad od Města Albrechtic, v údolí řeky Opavice. Prochází zde silnice II/453.

Hynčice leží v katastrálním území Hynčice u Krnova o rozloze 12,55 km2.[4]

Ve vsi Hynčice se nachází rodinná farma RANČ SOLNÝ POTOK[5] a dinopark Eldorádo, zahradní galerie betonových skulptur pravěkých ještěrů v životní velikosti, pohádkových postaviček a zvířat.[6]

Zdroj: Wikipedia

 

DISPOZICE A ROZMÍSTĚNÍ APARTMÁNŮ

d-1-1-6_pudorys_2-np_skutecny_stav1 d-1-1-5_pudorys_1-np_skutecny_stav1

VZDÁLENOSTI

 

ŠIROKÉ SPEKTRUM LETNÍCH I ZIMNÍCH AKTIVIT A WELLNESS V OKOLÍ

 

FINANCOVÁNÍ & INVESTICE

INVESTICE

Vysoká poptávka po krátkodobém pronájmu horských apartmánů a zároveň nízká konkurence v této lokalitě zajišťují výhodnou a poměrně jistou výnosnost investice do tzv. investičních apartmánů.

Vyberte si svůj apartmán na jednom z nejklidnějších míst Jeseníků a udělejte si dovolenou kdykoliv budete chtít nebo využijte v kombinaci krátkodobých pronájmů také jako investiční nemovitost.

Po domluvě můžeme zajistit kompletní servis pronájmu vašeho apartmánu, nebudete se tedy muset o nic starat. Vaše nemovitost bude vydělávat a vy si budete moci vybrat termín, kdy budete chtít apartmán využívat sami pro sebe nebo jej pronajmout. 

FINANCOVÁNÍ

Apartmány budou zapsané v katastru nemovitostí jako bytové jednotky. Tak jako kdybyste kupovali byt v Brně, nebo v Praze, není v tom vůbec žádný rozdíl. Tím pádem můžete koupi standardně financovat hypotékou

S vyřízením té nejlepší hypotéky právě pro vás, rádi pomůžeme. Naši hypoteční specialisté vás provedou celým procesem bez zbytečných protáhování a hlavně bez stresu. :)  

Postup při koupi

V případě Vašeho vážného zájmu Vám nabízíme možnost nezávazné ústní rezervace vybraného apartmánů na 3 dny. V této lhůtě obdržíte návrh rezervační smlouvy a veškeré ostatní podklady k prostudování.

Rezervační smlouva

Rezervační smlouva je uzavřena do 3 dnů od ústní rezervace. Rezervační poplatek činí 91.000,- Kč a klient jej hradí na účet. Rezervační smlouva je závazná, tzn. že pokud klient od smlouvy z vlastní vůle odstoupí, je rezervační poplatek nevratný.

Kupní smlouva 

Kupní smlouvu a smlouvu o úschově pro vás vytvoří naše právní kancelář, samozřejmostí je spolupráce s vaším právníkem či jinou dotčenou institucí tak, aby vše proběhlo rychle a hladce. Veškeré vkladové řízení na katastru nemovitostí pro vás zajistíme, a po přepsání bytové jednotky na vás, jako nového majitele, vám nemovitost slavnostně předáme k užívání. 

 

 

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Partneři projektu

 REŠOVSKÉ STAVBY S.R.O.

 

       
   logo-rf-461x166 logo_2 moravska_advokatni_kancelar-3ing-_monika_velickova_-_upraveno

 

 

  

NOVINKY NA APARTMÁNECH 

 

JDĚTE PŘÍMO NA FACEBOOK STRÁNKU  @APARTMANY JESENIKY

NEBO NA INSTRAGRAM  @APARTMANY JESENIKY

SJEZDOVKY V OKOLÍ

TURISTICKÉ CÍLE

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF