Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

INVESTIČNÍ APARTMÁNY V JESENÍKÁCH

Máme pro vás exkluzivní nabídku! Představujeme vám 10 nově zrekonstruovaných apartmánů/bytů v obci Hynčice u Města Albrechtic. Tyto apartmány vám nabízejí vysoký standard bydlení a jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní domov.

NOVĚ S WELLNESS ZÓNOU PŘÍMO V DOMĚ. 

Dům prošel kompletní rekonstrukcí, včetně zateplení, nových plastových oken a fasády. Můžete se tak těšit na nový a energie úsporný dům s energetickým štítkem "D". Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem a ohřev vody solárními panely, což vám přinese komfort a úsporu nákladů.

Každý apartmán je vybaven moderní kuchyňskou linkou v bílé barvě s chromovými úchyty a luxusním granitovým dřezem se stylovou černou pákovou baterií od značky Cooke & Lewis. Menší apartmány mají dvouplotýnkovou sklokeramickou varnou desku od značky Amica, zatímco větší apartmány mají čtyřplotýnkovou variantu.

Koupelny jsou elegantní a funkční. Každá z nich je vybavena sprchovým koutem s černou nástěnnou baterií, moderním WC se zabudovaným splachovacím systémem od značky Geberit, umyvadlem se skříňkou a elegantní černou baterií. Podlahová krytina v kuchyni, koupelně a chodbě je vyrobena z velkoformátových obkladů a dlažby v antracitovém designu, zatímco v pokojích je položen kvalitní laminát v harmonizujícím odstínu.

Kromě skvělého interiéru můžete využít také společné prostory, jako je prádelna, kolárna/lyžárna a venkovní zastřešená terasa. Vaše pohodlí a životní styl jsou pro nás prioritou.

Navíc, pokud si přejete, můžete si dokoupit venkovní parkovací stání přímo u bytu za výhodnou cenu 80 000 Kč. Už nikdy se nebudete muset starat o parkování a budete mít své auto vždy po ruce.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost! Obracejte se na nás a pořiďte si nový domov plný luxusu a komfortu v obci Hynčice u Města Albrechtic.

                            

BYT DISPOZICE PODLAŽÍ PLOCHA BALKON CENA  DOSTUPNOST  
č.3 1+kk 1.NP 31,8 m2  ANO  1 690 000,-  Rezervováno  Apartmán č.3
č.4 1+1 1.NP 36,5 m2  NE  1 860 000,-  Volný  Apartmán č.4
č.5  1+kk  1.NP 33,9 m2  NE  1 739 000,-  Volný  
č.6  1+kk  1.NP 21,8 m2  NE  1 159 000,-  ústní rezervace  Apartmán č.6
č.7  1+1  2.NP 32,6 m2   NE  1 679 000,-  Volný  
č.8  1+kk 2.NP  31,8 m2   ANO  1 690 000,-  Volný  Apartmán č.8
č.9  1+1  2.NP  36,5 m2   NE  1 860 000,-  Volný  Apartmán č.9
č.10  2+kk  2.NP  46,3 m2   NE  2 339 000,-  Volný  
č.11  1+kk 2.NP  21,8 m2   NE  1 159 000,- ústní rezervace  Apartmán č.11
č.12 1+1 2.NP 32,6 m2  NE  1 679 000,-  Volný  

 

LOKALITA

Hynčice
Charakter vesnice
Obec Město Albrechtice
Okres Bruntál
Kraj Moravskoslezský kraj
Historická země Slezsko
Stát Česko Česko
Zeměpisné souřadnice
Počet obyvatel 399 (2021)[1]
Katastrální území Hynčice u Krnova (12,55 km²)
PSČ 793 95
Apartmany_Hyncice-3
 
 

  

Hynčice (německy Heinzendorf)[3] jsou vesnice, část města Město Albrechtice v okrese Bruntál. Nachází se asi 3,5 km na severozápad od Města Albrechtic, v údolí řeky Opavice. Prochází zde silnice II/453.

Hynčice leží v katastrálním území Hynčice u Krnova o rozloze 12,55 km2.[4]

Ve vsi Hynčice se nachází rodinná farma RANČ SOLNÝ POTOK[5] a dinopark Eldorádo, zahradní galerie betonových skulptur pravěkých ještěrů v životní velikosti, pohádkových postaviček a zvířat.[6]

Zdroj: Wikipedia

 

DISPOZICE A ROZMÍSTĚNÍ APARTMÁNŮ

d-1-1-6_pudorys_2-np_skutecny_stav1 d-1-1-5_pudorys_1-np_skutecny_stav1

VZDÁLENOSTI

 

ŠIROKÉ SPEKTRUM LETNÍCH I ZIMNÍCH AKTIVIT A WELLNESS V OKOLÍ

 

FINANCOVÁNÍ & INVESTICE

INVESTICE

Vysoká poptávka po krátkodobém pronájmu horských apartmánů a zároveň nízká konkurence v této lokalitě zajišťují výhodnou a poměrně jistou výnosnost investice do tzv. investičních apartmánů.

Vyberte si svůj apartmán na jednom z nejklidnějších míst Jeseníků a udělejte si dovolenou kdykoliv budete chtít nebo využijte v kombinaci krátkodobých pronájmů také jako investiční nemovitost.

Po domluvě můžeme zajistit kompletní servis pronájmu vašeho apartmánu, nebudete se tedy muset o nic starat. Vaše nemovitost bude vydělávat a vy si budete moci vybrat termín, kdy budete chtít apartmán využívat sami pro sebe nebo jej pronajmout. 

FINANCOVÁNÍ

Apartmány budou zapsané v katastru nemovitostí jako bytové jednotky. Tak jako kdybyste kupovali byt v Brně, nebo v Praze, není v tom vůbec žádný rozdíl. Tím pádem můžete koupi standardně financovat hypotékou

S vyřízením té nejlepší hypotéky právě pro vás, rádi pomůžeme. Naši hypoteční specialisté vás provedou celým procesem bez zbytečných protáhování a hlavně bez stresu. :)  

Postup při koupi

V případě Vašeho vážného zájmu Vám nabízíme možnost nezávazné ústní rezervace vybraného apartmánů na 3 dny. V této lhůtě obdržíte návrh rezervační smlouvy a veškeré ostatní podklady k prostudování.

Rezervační smlouva

Rezervační smlouva je uzavřena do 3 dnů od ústní rezervace. Rezervační poplatek činí 91.000,- Kč a klient jej hradí na účet. Rezervační smlouva je závazná, tzn. že pokud klient od smlouvy z vlastní vůle odstoupí, je rezervační poplatek nevratný.

Kupní smlouva 

Kupní smlouvu a smlouvu o úschově pro vás vytvoří naše právní kancelář, samozřejmostí je spolupráce s vaším právníkem či jinou dotčenou institucí tak, aby vše proběhlo rychle a hladce. Veškeré vkladové řízení na katastru nemovitostí pro vás zajistíme, a po přepsání bytové jednotky na vás, jako nového majitele, vám nemovitost slavnostně předáme k užívání. 

 

 

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Partneři projektu

 REŠOVSKÉ STAVBY S.R.O.

 

       
   logo-rf-461x166 logo_2 moravska_advokatni_kancelar-3ing-_monika_velickova_-_upraveno

 

 

  

SJEZDOVKY V OKOLÍ

TURISTICKÉ CÍLE

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF