Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka: Byt 2kk v atraktivní lokalitě města Jeseník

Představujeme Vám tento útulný byt 2kk o rozloze 43,5m2, který se nachází v atraktivní lokalitě blízko centra města Jeseník. Byt je situován v bytovém domě, který je dobře udržovaný a nachází se v klidné části města.

Detaily bytu

Byt se skládá z dvou pokojů s kuchyňským koutem, koupelny, chodby a společné předsíně. Díky své poloze nabízí výhled na město a okolní přírodu.

Atraktivní lokalita

Byt se nachází v blízkosti centra města Jeseník, což zajišťuje snadný přístup k veškeré občanské vybavenosti. V okolí se nachází obchody, restaurace, školy, zdravotnická zařízení a další služby. Navíc je zde mnoho příležitostí k rekreaci a sportu.

Kontaktujte nás

Pro více informací nebo prohlídku bytu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Ing. Monika Veličková

Reality Investice Jeseníky

tel. 728373372

velickovamonika@gmail.com

3D scan

TECHNICKÉ INFORMACE

 

 

LOKALITA

 

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Ing. Monika Veličková - Reality Investice Jeseníky

Nebo také na Instagramu:  @Reality_Investice_Jeseniky Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

CENA

1.690.000,- 

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
 
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
 
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
 
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF