Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1 v Opavě Kateřinkách

DISPOZICE 4+1, 76 m2, lodžie

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 4+1 v Opavě Kateřinkách. 

Byt se nachází v přízemí panelového domu a disponuje 76 m2. 

Rekonstrukce bytu byla provedena částečně včetně kuchyňské linky, která je vybavená zabudovanou myčkou, troubu a plynovou varnou deskou. 
Podlahy jsou plovoucí, částečně s kobercem či linem, v koupelně a kuchyni je položena dlažba.Byt disponuje prostornou lodžií a sklepem. 


Rozložení a dispozice je znázorněna na přiložených 3D návrzích. Ty mohou také sloužit pro případnou rekonstrukci bytu, kterou vám rádi zajistíme.

Financování této nemovitosti je samozřejmě možné standardním hypotečním úvěrem a rádi vám s jeho vyřízením pomůžeme.

Pro více informací a osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Monika Veličková
tel. 728373372

www.monikavelickova.cz

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF