Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Krásná chalupa v Holčovicích - Komoře, dispozice 5+1, zahrada 843m2

Popis nemovitosti

Vítejte v Jeseníkách

V malebném údolí obce Holčovice, konkrétně v místní části Nová Komora, vám s radostí představujeme nabídku krásné chalupy. Tato nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí, díky čemuž nabízí pohodlí a styl moderního bydlení v srdci přírody.

Co chalupa nabízí:

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem této jedinečné chalupy v jednom z nejkrásnějších koutů České republiky. Jeseníky a obec Holčovice jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klid, přírodu a nekonečné možnosti pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu a případné dotazy.

 

Ing. Monika Veličková

Reality Investice Jeseníky

tel. 728373372

mail: velickovamonika@gmail.com

Videoprohlídka

TECHNICKÉ INFORMACE

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

LOKALITA

 

Vše do 30min autem dostupné. 

CENA

4.490.000,-

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
 
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
 
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
 
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF