Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Horský apartmán v Jeseníkách

Dispozice 2+1

PRODÁNO 

 

Popis nemovitosti

Apartmán vás zaujme svou moderně řešenou kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala: Krbová kamna (výkon 12kW) s výměníkem topné vody s připojením na radiátory, automatická regulace, nové rozvody elektro, 3 ks klimatizace Midea (LG) a s funkcí tepelného čerpadla a WI-FI modulem pro vzdálený přístup a ovládání z mobilu/table­tu/Pc, nové rozvody vody vč. přípojky ve sklepní části, nové rozvody Tv, nové radiátory nové podlahy, omítky, vchodové dveře do bytu, podlahové topení s termostatem pod dlažbou v kuchyni, na chodbě a v koupelně (3 sekce, každá má svůj termostat), nová koupelna, pračka se sušičkou, WC, nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. V bytě se nachází nové zařízení, které je součástí prodeje. K bytu náleží část půdy a sklepních prostor. Dům je umístěn v okrajové a velmi klidné části města. Výhodou je možnost pronajmutí zahrádky přímo za domem.

Financování této nemovitosti je samozřejmě možné standardním hypotečním úvěrem. Pro více informací a osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Monika Veličková tel. 728373372

monika.velickova@nextreality.cz

www.monikavelickova.c

Videoprohlídka

Kontakt

Ing. Monika Veličková - Reality Investice Jeseníky

www.monikavelickova.cz

velickovamonika@gmail.com

728 373 372

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
 
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
 
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
 
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF