Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu ve Vidnavě, ul. Pivovarská

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům na adrese Ulice Pivovarská v obci Vidnava. Tato nemovitost je skvělou investiční příležitostí s ohledem na svůj potenciál a výhodnou polohu. Dům se nachází v samostatné lokalitě, což zajišťuje klid a soukromí pro budoucího majitele.

 

Tento cihlový dům nabízí 4 pokoje a má přízemní dispozici, což usnadňuje přístup a využití veškerých prostor. I když je momentálně ve stavu před rekonstrukcí, nabízí velký potenciál a možnosti pro investory, kteří chtějí vytvořit z této nemovitosti rentabilní projekt.

 

Dům se nachází na pozemku o rozloze 518m², což poskytuje dostatek místa pro krásnou zahradu. Zastavěná plocha je 120m² a užitná plocha činí 100m², což dává dostatek prostoru pro pohodlné bydlení.

 

Co se týče vybavení, nemovitost je momentálně nevybavená, což umožňuje budoucím investorům přizpůsobit ji svým potřebám a preferencím. Odpad je zajištěn kanalizací, přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem a studnou na pozemku a přívod plynu je zajištěn plynovodem. Elektřina je k dispozici ve dvou napětích - 120 V a 380 V.

 

Jedním z hlavních faktorů, který by mohl oslovit investory, je možnost pronájmu této nemovitosti. Díky její výhodné poloze a dostupnosti veřejné dopravy, by bylo možné snadno najít zájemce o pronájem. Investoři by tak mohli získat pravidelné příjmy a návratnost investice.

 

V případě zájmu o prohlídku této zajímavé investiční příležitosti nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši zprávu a rádi Vám poskytneme další informace a domluvíme si termín prohlídky.

 

Ing. Monika Veličková

Reality Investice Jeseníky

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
 
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
 
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
 
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF