Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Kněžpole, Jeseníky

PRODÁNO

Dispozice 5+1 , pozemek 455 m2

Popis nemovitosti

Přemýšleli jste nad koupí chaty či rodinného domu v Jeseníkách a přitom v blízkosti Olomouce ?
Tak právě pro vás mám tento dům, z roku 1830, který prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven k okamžitému bydlení.

Autem jste za 40min na kraji Olomouce, za 30 min jste na prvních sjezdovkách v Karlově u Malé Morávky, pěšky krásnou procházkou se dostanete k Hradu Sovinec. Rešovské vodopády, Pradědova Galerie a spousta dalšího na vás čeká v tomto malebném kraji Nízkého Jeseníku.

Kompletní rekonstrukce domu zahrnovala mimo jiné :
Nové komíny 3ks (vyvložkování), Nová elektřina (v mědi), Centrální vytápění (kotel na pevná paliva, zásobník 400l s měsíčním provozem bez obsluhy a připojením na internet, Nová střecha s Velux okny, Nové okapy, Hromosvodovou soustavu, Nové euro okna (dřevěná), Omítky, Zateplení půdy a stropů, Zateplení zadní stěny domu, Vchodové a vybrané interiérové dveře, Dlažby, Schodiště na půdu, Internetové připojení pevnou linkou (O2)

V přízemí domu naleznete ložnici s krbem, jídelnu s krbem a kuchyní se vstupem do koupelny, pokoj pro hosty. Z centrální chodby se také dostanete do sklípku, kde je studna s čerpadlem. Dále do podsklepené části domu s garáží a dílnou.

V prvním patře vás okouzlí společenská místnost s domácím kinem, kde můžete se svými známými příjemně relaxovat. Chodbou se dostanete do dalšího pokoje.
Dům je také připravený na obnovitelný zdroj energie - solární panely.

A pokud nejste zastánci velkých zahrad, máte vyhráno :)

Těším se na Vás, při prohlídce tohoto domu.
Ing. Monika Veličková

 

Videoprohlídka

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF