Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3kk, 62 m2, ul. Husova, Vrbno pod Pradědem

Popis nemovitosti

Nabídka pronájmu:

Moderní byt 3kk v Vrbně pod Pradědem

Představujeme Vám exkluzivní nabídku pronájmu moderního bytu 3kk o rozloze 62 m2, který se nachází v žádané lokalitě Vrbno pod Pradědem, na ulici Husova. Byt prošel nedávnou rekonstrukcí, je plně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování.

Klíčové vlastnosti:

Náklady na topení cca 1.700,-/měs. Elektřina cca 1.200,-/měs. (přepis energií na nájemníka)
Nájemné 12.500,-/měs.
Provize RK 12.500,-

 

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfortní bydlení v krásné a klidné lokalitě. Nejenže nabízí vysoký standard bydlení, ale také příležitost užívat si vlastní zahrádku, která je v městském prostředí vzácností.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si zamilujete bydlení v tomto krásném bytě.

Ing. Monika Veličková

Reality Investice Jeseníky

tel. 728373372

mail: velickovamonika@gmail.com

Náklady na bydlení

 

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Ing. Monika Veličková - Reality Investice Jeseníky

Nebo také na Instagramu:  @Reality_Investice_Jeseniky Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
 
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
 
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
 
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF