Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům / Chalupa v Rešově u Rešovských vodopádů

Dispozice 4+1, zahrada 1485 m2

Popis nemovitosti

 

Příroda, voda a les jako na dlani

Nacházíme se v malebné vesničce Rešov nad Národní přírodní rezervací Rešovské vodopády. Ráda bych vám představila rodinný dům s dispozicí 4+1, infrasaunou a malebnou zahradou.

Interiér

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavenou kuchyní, velkorysou ložnicí a pokoj pro hosty. K dispozici je také prostorná technická místnost s akumulační nádrží s napojením na solární panely, elektrický kotel, ze kterého jsou udělány rozvody po celém přízemí domu a v neposlední řadě uvítáte možnost ohřát se v zabudované infrasauně. Mile překvapit vás mohou také velké sklepní prostory.

V patře domu je aktuálně jeden pokoj, ale velkorysost půdních prostor vybízí k vybudování několika dalších pokojů. V samotném štítu domu je prosvětlená útulná půdní vestavba.

Exteriér

Dům má vlastní velmi kvalitní vrt a je napojen na septik. Na střeše jsou kvalitní betonové tašky a měděné okapy.

Na 1485 m2 velké zahradě najdete nejen několik ovocných stromů, ale i spoustu okrasných dřevin a trvalek. Je zde také altánek pro příjemné chvíle trávení času s přáteli, či garáž a zahradní domek pro vše potřebné.

Kontakt

Přijeďte se za mnou podívat a přesvědčte se sami. Budu se na vás těšit.

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

Ing. Monika Veličková

Reality Investice Jeseníky

Email: velickovamonika@gmail.com

Telefon: 728373372

Videoprohlídka

CENA

3 690 000,- 

TECHNICKÉ INFORMACE

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

KATASTRÁLNÍ MAPA

 

 

LOKALITA

REŠOVSKÉ VODOPÁDY

 

TURISTICKÉ ZAJÍMAVOSTI

 

OBEC HORNÍ MĚSTO - REŠOV

 

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Ing. Monika Veličková - Reality Investice Jeseníky

Nebo také na Instagramu:  @Reality_Investice_Jeseniky Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
 
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
 
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
 
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF