Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům / chalupa Horní Město nad Rešovskými vodopády

Popis nemovitosti

Pokud hledáte rodinný dům nebo chalupu pro sebe nebo pro své známe, či ke komerčním účelům jste na správné adrese.

Aktuálně pro vás mám v nabídce tento dům, který prošel v letech 2015-2017 částečnou rekonstrukcí a momentálně slouží jako rekreační chata v Jeseníkách. S pozemkem necelých 400 m2. 

Nacházíme se v lokalitě obce Horní Město, nejvýše položená obec Rýmařovska, která v zimě nabízí několikakilometrové najeté stopy na běžky, a v nedaleké Malé Morávce, či Karlově naleznete lyžařská střediska jako Kopřivná, nebo Karlov. 

V létě pak máte možnost krásné túry k Národní přírodní rezervaci Rešovské vodopády, či návštěvu zříceniny hradu Rabštejn. 

Jistě oceníte v dnešní době samostatnost topení kotlem na tuhá paliva !!! 

Rozvody topení jsou po celém domě z roku 2017 kompletně udělány nově, včetně kotle Viadrus, který splňuje aktuální normy !!! 

Velkou výhodou je také, že dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, proto neřešíte v létě vyschnutí studny, či každoroční vyvážení septiku !!! 

V přízemí dům nabízí 2 ložnice, kuchyň, obývací pokoj, předsíň, koupelnu, wc a kotelnu. V zadní části domu je k dispozici velká dílna s garáží. Zde je možnost udělat krásné posezení s krbem, či využít prostory na saunu nebo domácí wellnes. 

V patře domu jsou 2 samostatné pokoje a wc, je zde i vstup na půdu, která se dá dále využít k vybudování dalších pokojů. Půda nabízí ještě spoustu prostoru k realizaci. 

V domě je kompletně udělaná nově elektřina v mědi. K dispozici je kotel na tuhá paliva ( dřevo, uhlí) a radiátory jsou rozvedeny po celém domě. Dům je napojen na místní vodovod a kanalizaci. 

Financování této nemovitosti je samozřejmě možné standardním hypotečním úvěrem.
Pro více informací a osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Monika Veličková
tel. 728373372
velickovamonika@gmail.com
www.monikavelickova.cz

Fotogalerie

CENA

2 990 000,- 

KONTAKT

Ing. Monika Veličková

Reality Investice Jeseníky

tel. +420728373372

velickovamonika@gmail.com

www.monikavelickova.cz

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Ing. Monika Veličková - Reality Investice Jeseníky

Nebo také na Instagramu:  @Reality_Investice_Jeseniky Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Kontaktní formulář