Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům/chalupa s rozsáhlým pozemkem ve Zlatých Horách v Jeseníkách

Popis nemovitosti

Prostorný rodinný dům/chalupa s půvabem minulosti a rozsáhlým ovocným sadem.

Tato nabídka přináší možnost skvělého rodinného života v domě s dispozicí 3+1 a 2+kk, obklopeného 2097 m2 rozlehlým pozemkem s chatou a garáží. K tomu připočtěte další pokoj v podkroví, který rozšíří vaše možnosti využití.

Zahrada a ovocný sad jako váš každodenní ráj
Součástí této nemovitosti je 950 m2 zahrady s velkou zahradní chatou. Navíc zde najdete rozsáhlý ovocný sad o rozloze 1147 m2, který zároveň nabízí potenciál pro další výstavbu dle územního plánu. A co víc, k domu náleží i garáž, která je situována na společném pozemku.

 

Kombinace historie a moderního komfortu
Tento dům, postavený v 30. letech minulého století, disponuje inženýrskými sítěmi - vodou, elektřinou a plynem. V rámci pozemku je zde vlastní septik. V minulosti prošel částečnou renovací, zahrnující výměnu oken za plastová, novou elektřinu po celém domě, částečně nové omítky a modernizovanou koupelnu. Vytápění celého domu zajišťuje nový plynový kotel. K dispozici je podsklepení s impozantními klenbami a studnou, předurčené pro vinný sklípek.

 

Pohodlí parkování a vytápění
Parkovat můžete buď na pozemku před domem nebo v garáži. Pro vytápění domu a ohřev vody slouží plynový kotel a bojler. V obývacím pokoji je připravené místo pro instalaci krbových kamen.

 

Jedinečná nabídka s výhodnou hypotékou
Využijte této unikátní nabídky, kdy dům je možné získat převedením hypotéky na nového majitele s úrokovou sazbou 3,94% a fixací do 23.6.2027.

 

Těšíme se na setkání s vámi.

S pozdravem,

Ing. Monika Veličková
Reality Investice Jeseníky

TECHNICKÉ INFORMACE

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

 

 

LOKALITA

CENA

3.190.000,- 

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
 
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
 
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
 
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF