Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům / chalupa se dvěma bytovými jednotkami v obci Býkov nedaleko Krnova

Rozloha pozemku včetně dalšího pozemku pro zástavbu 2583 m2 

Popis nemovitosti

Rodinný dům v idylické vesničce Býkově u Krnova

Představujeme Vám jedinečnou nabídku prodeje rodinného domu s dvěma bytovými jednotkami o dispozici 6+2, který se nachází v klidné a malebné vesničce Býkově, nedaleko Krnova. Tento dům je ideálním místem pro rodinné bydlení nebo jako klidné místo k odpočinku. 

Klíčové vlastnosti:

Interiér a dispozice:

Interiér domu je navržen tak, aby poskytoval pohodlí a funkčnost. Dvě samostatné bytové jednotky umožňují flexibilní využití prostoru - ať už pro větší rodinu, která potřebuje hodně místa, nebo jako příležitost k pronájmu jedné z jednotek. Každá jednotka nabízí útulné obývací prostory, plně vybavené kuchyně, pohodlné ložnice a koupelny.

Exteriér a okolí:

Exteriér domu je stejně působivý jako jeho interiér. Rozlehlý pozemek s krásnou zahradou a ovocným sadem poskytuje ideální místo pro odpočinek a venkovní aktivity. Klidné a přátelské okolí vesničky Býkov u Krnova je dalším bonusem, který zvyšuje atraktivitu této nemovitosti.

Závěr:

Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento krásný rodinný dům v Býkově u Krnova. Ať už hledáte místo pro klidné rodinné bydlení nebo investici s potenciálem dalšího rozvoje, tento dům splní vaše očekávání. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Monika Veličková

Reality Investice Jeseníky

Videoprohlídka

TECHNICKÉ INFORMACE

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

LOKALITA

CENA

3.990.000,-

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
 
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
 
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
 
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF