Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Vrbno - Mnichov

6 995 m2

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme nadstandardně velký stavební pozemek nedaleko Vrbna pod Pradědem, v místní části Mnichov. Tento pozemek lze využít na výstavbu až 3 rodinných domů.

Rozloha pozemku je 6995 m2 a lze jej rozdělit na 3 samostatné parcely. 


Pozemek je dle územního plánu určen k zastavění, nachází se v místní části Mnichov.Příjezd je zajištěn asfaltovou hlavní cestou směrem na Zlaté Hory a do Vrbna.

Na pozemku se také nachází několik vzrostlých stromů, které by případně mohly posloužit jako krásné dominanty zahrady. 


Vrbno pod Pradědem nabízí nespočet možností jak letního tak zimního vyžití na horách. V létě se můžete vydat například do Národní přírodní rezervace Rejvíz a navštívit tak Velké mechové jezírko, nebo si v zimě můžeme užít spousty sněhu na nejvyšší hoře Jeseníků Praděd a zrelaxovat třeba v nedaleké Karlově Studánce. 


Koupě pozemku je skvělá investiční příležitost, tak si ji nenechejte ujít. 

S možností financování této nemovitosti vám rádi pomůžeme.

Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat.

Těším se na vás na setkání. 

Videoprohlídka

Fotogalerie

CENA

825 Kč/m2

KONTAKT

Ing. Monika Veličková

Reality Investice Jeseníky

tel. +420728373372

velickovamonika@gmail.com

www.monikavelickova.cz

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Ing. Monika Veličková - Reality Investice Jeseníky

Nebo také na Instagramu:  @Reality_Investice_Jeseniky Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Ing. Monika Veličková

Jmenuji se Monika Veličková a specializuji se jako realitní a investiční poradce v Olomouckém kraji a v rodných Jeseníkách. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.
Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního makléře.
I s Vámi se velmi ráda potkám a seznámím Vás osobně se svými službami.
Těším se na Vás  Monika


Ing. Monika Veličková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF