Služby při prodeji vaší nemovitosti

Jak dosáhnout úspěšného prodeje nemovitosti ?

Pokud chcete do prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, musíte promyslet marketing nemovitosti do posledního detailu. Zvládne i vaše práce na marketingu nemovitosti vzbudit v lidech touhu "Wow, tak tuto nemovistost musím vidět" ? Pokud si odpovíte ano, jistě nepotřebujete číst dál a gratuluji vám :) 

Pokud si však odpovíte NE, Pojďte se podívat, jak by mohla vypadat naše spolupráce :) 

 Vše začíná naší úvodní schůzkou

Zjištěním vašich potřeb

  • Proč prodáváte ? 
  • Je pro vás rozhodující čas ?
  • Za jak dlouho chcete mít peníze na svém účtu ? 

Na tyto otázky je dobré si odpovědět ještě před samotnou spoluprací. V konzultacích pak se mnou ráda poradím a doladíme detaily :) 

Důležité dokumenty o nemovitosti

  • PENB - neboli Průkaz energetické náročnosti budovy
  • Výpis z KN - katastru nemovitostí 
  • Prohlášení vlastníka nemovitosti 
  • Dispoziční plán 
  • Nájemní smlouvy 

Nemáte tyto dokumenty k dispozici ? Nevadí, vše s vámi proberu a potřebné vyřešíme :) 

Představení makléřky

Ráda se vám v úvodu představím, odkud pocházím a kde sídlí moje kancelář. Odprezentuji vám také výsledky své práce, historii prodejů a také reference mých spokojených klientů. Ukáži vám také, jak by mohl vypadat marketing vaší nemovitosti, dám vám do ruky zprostředkovatelskou smlouvu a projdeme si všechny body, které by vás zajímali. Samozřejmě vám nechám dostatek prostoru k pročtení. 

 TAK A JDEME NA TO :)

1. Posouzení a příprava nemovitosti

Ať už prodáváte nemovitost v naší krásné Olomouci nebo v mých rodných Jeseníkách, Home staging se hodí vždy a všude. Miluji bytový desing dokáží dát i vaší nemovitosti novou tvář. Podtrhnout  její klady a potlačit nehezké zápory. Přirovnejme to třeba k prvnímu rande ženy. Ta se také snaží, aby udělala co nejlepší první dojem. Zajde na kosmetiku, ke kadeřníkovi a koupí si nové šaty. A první dojem prodává. Koukněte na ukázky mé práce :) 

   

2. Úprava před nafocením

Před samotným nafocením ještě upravíme danou nemovitost, tak jak se sluší a patří. Někdy nám to může trvat i nějakou tu hodinku, ale nebojte se, přeci chceme aby se líbila!  Odstraníme přebytečné a osobní věci, upravíme polohu nábytku, naaranžujeme bytové doplňky. Nezařízený interiér zařídíme – zapůjčíme a přivezeme potřebné vybavení, bude-li třeba ;)

3. Profesionální foto a video

Znáte pořekadlo .... „ jedna fotka řekne víc než tisíc slov“  ? My se tím samozřejmě řídíme také a né jen jednou fotkou :)) Profesionální fotograf Home staging ještě zúročí. Přesně ví jaké světlo využít a z kterého úhlu je nejlepší fotit, tak aby Vaši nemovitost rozzářil. Výsledné fotografie stojí za to a klidně by mohly být i na titulní straně bytových či designových magazínů. A PROČ VIDEO ? Inzerát s videem zvedne jeho sledovanost až o 210%, ptáte se proč by to tak mělo být ? Koukněte na inzeráty na nejznámnějších realitních serverech a přesvědčte se sami! Je jich tam jak šafránu... smutné že ? Kouknete tedy raději na video, ikdyž se vám nemovitost úplně nezamlouvá, ale funguje to ;) Udělám vše proto, abych odprezentovala vaši nemovitost v tom nejlepším světle. Je to moje práce a také jeden z mnoha důvodů, proč spolupracovat právě s realitní kanceláří. 

 

YOUTUBE Ing. Monika Veličková ->

 

 4. Propagace nemovitosti 

Čím víc lidí uvidí reklamu vaší nemovitosti, tím je vyšší pravděpodobnost prodeje za vyšší cenu :) Tímto heslem se řídím a plně se s ním ztotožnuji. Dnešní propagace na běžných realitních serverech zná asi každý... ale proč nevyužít propagaci na druhém nejnavštěvovanějším vyhledávači na trhu ? Na YOUTUBE kanále je registrováno přes 1,8 bilionu lidí. Přesvědčovat vás o úspěchu na tomto webu jistě nemusím. 

Propagace na sociálních sítích ? Facebook, instagram, twitter ... i tam najdete svou nemovitost ;) 

A co webové stránky nemovitosti ? Jistě, pokud daná nemovitost má opravdu hodně co říci, štěstí přeje připraveným :) 

On-line propagace zahrnuje celkem 27 realitních portálů, kde nemovitost uvidí přes 1000 návštevníků denně. Je třeba chytit příležitost, kupec s najde :) 

MÁM ZÁJEM O SPOLUPRÁCI ->

5. Prohlídky, prohlídky, prohlídky....

Nemůžu říci, která z činností mne na realitní branži baví nejvíce, ale prohlídky na nemovitostech atakuje jednoznačně první příčky. Vźdyť to je konečně ta první fáze ohodnocení mé práce ... to, že zájemce o nemovitost zaujala natolik, že touží se potkat. 

6. Jde o obchod

V této fázi je nejvíce důležité si říci o to nejdůležitejší o co tady jde, a tím je OBCHOD

Víte jak zareagovat na člověka, který přijde a řekne: "Chtěl bych slevu 100 000,- a nemovitost koupím ještě dnes. Když ne, mám vyhlídnutou jinou. " 

Ano, je to jeden z hlavních důvodů, proč do prodeje nejít sami. Bohužel, spousta lidí si neuvědomuje, do jaké situace je schopen je kupující dostat, kdy je obchod ještě férový, nebo naopak velmi nevýhodný pro vás jako prodávajícího. 

Moc dobře si uvědomuji situaci, kdy za mnou přišli klienti, a řekli, že už nikdy nechtějí nic prodávat sami. Báli se vůbec potkat s někým na prohlídce a já se jim nedivím. Věci, které si člověk při prodeji a vyjednávání o ceně musí pohlídat je opravdu, OPRAVDU hodně

A věřte mi, že já vždy stojím na vaší straně. Na jednotlivé námitky mám vždy pádné argumenty, a cenu pro vás obhájím. Naše právní kancelář zajistí veškerý servis, a vy se tak nemusíte bát, že uděláte někde chybu. 

7. Podpis Rezervační smlouvy

S naší právní kanceláří pro vás vytvořím Rezervační smlouvy, kde jsou jasně dané identifkační údaje nemovitosti a zároveň pro vás prověřím bonitu klienta. Na základě již dobře udělané RS, lze pak přistoupit k podpisu kupní smlouvy. 

8. Financování nemovitosti

V dnešní době lze nemovitosti financovat hned několika způsoby. Ten nesnažší je míti dostatek hotovosti a přes advokátní úschovu jsou peníze už do 5ti dnů na vašem účtu

Vše se však může protáhnout, a to v případě financování HYPOTÉKOU. Průměrná doba 45 dní na vyřízení hypotéky, je u nás až v 90% případů. Přes schůzku s odhadcem z banky, vytvořením zástavních a úvěrových smluv a komunikaci s bankou vše zajištuji za vás. 

9. Podpis Kupních smluv

 Nejdůležitější schůzka pro všechny. Jakmile bude vše odsouhlaseno stran kupujících, tak úvěrující banky, lze vše domluvit k podpisu kupních a zástavních smluv na naši kanceláři v Olomouci. Vše se snažíme domluvit v jednom dni, tak abychom šetřili váš čas. Podepsané dokumenty pak kupující nese do své banky, a jakmile banka načerpá peníze do úschovy naší právní kanceláře, doručíme za Vás dokumenty na katastrální úřad, zaplatíme za kolky a pohlídáme přepis zástavního i vlastnického práva

10. Peníze na vašem účtu

Ještě než přistoupíme k odeslání peněz na váš účet, je třeba splnit několik povinností. Předáním nemovitostí je jednou z nich, připravím pro vás předávací protokoly. Vyřídíme převod médií na nového majitele a také je třeba doložit z katastru nemovitostí nový list vlastnictví. Ve všech krocích vám pomáháme tuto administrativu vyřešit v co nejkratším čase, ať nedojde ke zbytečnému protahování. Pak již nebrání nic poslat Vám slíbené peníze na váš účet :) 

11. Předání nemovitosti a společná radost z obchodu

Nejen povinnostmi ohledně prodeje se naše světy spojili. Za tu ochotu několika společných telefonátů, nespočet mailových konverzací a několik příjemných setkání, budu ráda si s vámi bouchnout šampaňské jako přípitek za společný a věřím úspěšný obchod. :) :) 

 

DÁVÁ VÁM TO SMYSL ? MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI ?

NEVÁHEJTE MNE KONTAKTOVAT :)

 

TĚŠÍM SE NA VÁS !!!

 

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA